עגלות משטחים חצי חשמליות

5 טיפים חשובים לבחירת עגלת משטחים חשמלית למשאית

נדרשים לרכישת עגלת משטחים חשמלית למשאית? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא 5 טיפים חשובים בנושא לבחירת דגם העגלה

עגלות משטחים המשמשות לצרכי שינוע משטחי סחורות וציוד למרחקים קצרים יחסית, כוללים שלושה סוגים עיקריים: עגלות משטחים ידניות המופעלות באמצעות מנגנון בוכנה הידראולי, עגלות משטחים חשמליות המופעלות באמצעות מנגנון חשמלי מלא וכן עגלת משטחים חצי חשמלית המופעלות באמצעות מנגנון משולב שחציו ידני וחציו חשמלי. חשוב לציין שעגלות חשמליות אינן מצריכות כוח פיזי מצד מעפילי העגלה וזאת בניגוד לעגלות חצי חשמליות ועגלות משטחים ידניות בהן מפעיל העגלה נדרשת להעפלת כוח לצרכי שינוע העגלה.

מבנה עגלת משטחים חשמלית

עגלות משטחים מכל סוג, לרבות, עגלת משטחים חשמלית למשאית, הן בעלות מבנה זהה הכולל שלוש יחידות מרכזיות:

  1. יחידת מוט היגוי המחשבת למעשה בין ידית האחיזה של העגלה ליתר מרכיביה
  2. יחידת שיני מזלג המגיעה באורכים משתנים על פי דגם העגלה וצרכי העבודה הנחוצים לכם
  3. יחידת גלגלים המיוצרת מחומרי גלם שונים בהתאם לצרכי שינוע העגלה.

בעגלת משטחים חשמליות המיועדת בין היתר לצרכי הצבתן על גבי משאיות, קיים מנגנון חשמלי מלא המתופעל על ידי מפעיל העגלה באמצעות ידיות היגוי המצויות ביחידת מוט ההיגוי ומחוברות למשאבה. העגלות החשמליות פועלות באמצעות סוללה נטענת, כאשר בדגמים המתקדמים של עגלות חשמליות המיועדות למשאית, תוכלו למצוא מנגנון ייעודי המאפשר את פריקת הסוללה לצורך טעינתה באופן נפרד מהעגלה ובאופן זה לא תדרשו להוריד את העגלה מהמשאית בסוף יום העבודה.

5 טיפים חשובים לרכישת עגלת משטחים חשמלית למשאית

  1. רכישת עגלת משטחים חשמלית למשאית חשוב ומומלץ שתעשה אך ורק באמצעות בתי עסק העוסקים ומתמחים בשירותי שיווק ומכירה של ציוד לוגיסטי לשינוע. כאשר הרכישה מתבצעת בבית עסק מוביל בתחום, מובטח לכם שירות ייעוץ מקצועי לצורך התאמת דגם העגלה לצרכי העבודה הנחוצים לכם וזאת לצד אחריות יצרן מקיפה במקרים בהם מדובר ברכישה של עגלת משטחים חשמלית חדשה.
  2. וודאו שדגם העגלה כולל מנגנון ייעודי לפריקת הסוללה לצורך טעינתה בנפרד מהעגלה – הצבת עגלות משטחים חשמליות על גבי משאיות מתאפשרת אך ורק במשאיות בהן קיימת רמפה ייעודית לצרכי הורדה והעלאה של העגלה על גבי המשאית. על מנת לחסוך את הזמן הנדרש לצורך הורדה והעלאה של העגלה בסוף ובתחילת כל יום עבודה מחדש, אנו ממליצים לכם לרכוש אך ורק עגלת משטחים חשמלית למשאית בה קיים מנגנון המאפשרת את פריקת הסוללה לצורך טעינתה בנפרד.
  3. מערכת מיגון ונעילה – עגלות משטחים חשמלית למשאית מומלץ שתגיע עם מנגנון נעילה ייעודי המאפשרת את נעילת העגלה כאשר היא לא בשימוש. מערכת המיגון והנעילה נועדה למניעת גניבות ולמניעת נזקים כאלו ואחרים למשטחי הסחורות במקרים בהם העגלה מופעלת באופן לא אחראי.
  4. מידות ומשקל עצמי של העגלה והתאמתו לגודל המשאית – הצבה של עגלת משטחים חשמלית למשאית יכולה להיעשות אך ורק על גבי משאיות גדולות יחסית בהן קיים חלל יעודי לצורך הצבת העגלה.
  5. איכויות חומרי הגלם מהם מיוצרות יחידות מבנה העגלה – עגלת משטחים חשמלית למשאית יכולה לשמש אתכם לאורך שנים רבות במידה והיא מיוצרת מחומרי גלם איכותיים המבטיחים את עמידות העגלה בתנאי שטח משתנים. אחד מהנושאים המרכזיים עליהם חשוב לשים דגש הוא נושא חומר הגלם מהם מיוצרת יחידת הגלגלים, כאשר ישנם גלגלי עגלה המיועדים לצרכי שינוע על גבי כל סוגי משטחי הריצוף, לרבות, בטון מוחלק, כביש לא סלול, כביש אספלט וכדומה.

מעבר לכך, חשוב ומומלץ לבדוק את נוחות תפעול העגלה ויציבותה גם במקרים של נשיאת סחורות וציוד במשקל גבוה. עגלות משטחים חשמליות מגיעות עם מערכת בקרה המסייעת למפעיל העגלה לתפעל את העגלה בנוחות ובבטיחות.

עגלת משטחים חשמלית למשאית – כל היתרונות

הצבתה של עגלת משטחים חשמלית על גבי המשאית, תאפשר גם לכם ליהנות מיתרונות שונים שהבולט שבהם הוא ייעול זמן העבודה הנדרש לצרכי פריקה והעמסה של המשאית בכל פעם מחדש. במקום לדאוג להימצאותה של עגלת משטחים במקום בו אתם נדרשים לפרוק את להעמיס את המשאית, תוכלו להוריד/להעלות את העגלה באמצעות רמפה ייעודית ובכך לפרוק ולהעמיס את המשאית באופן מיידי עם הגעתכם אל היעד.

דילוג לתוכן