עגלות משטחים חשמליות

יתרונות עגלת הרמה חצי חשמלית לעומת ידנית

מהן עגלות הרמה חצי חשמליות? למי הן מיועדות ומהם היתרונות הנלווים לשימוש בעגלות הרמה חצי חשמליות לעומת עגלות ידניות? על כך ועוד בעמוד שלפניכם.

בדומה לעגלות משטחים חשמליות, חצי חשמליות או ידניות גם עגלות הרמה הן הגדרה לשלושה סוגים עיקריים של עגלות המיועדות לצרכי הרמה ושינוע של סחורות ממקום למקום ולמרחקים קצרים: עגלות ידניות הפועלות באמצעות מנגנון בוכנה הידרואלי ידני, עגלות חצי חשמליות הפועלות באמצעות מנגנון הפעלה חצי ידני וחצי חשמלי וגם עגלות משטחים חשמליות הפועלות באמצעות מנגנון חשמלי מלא. עגלות אלונועדו לצרכיהרמה ושינוע של סחורות במשקל כולל של עד 350 ק”ג, עד 500 ק”ג ועד 1,000 ק”ג, כאשר בחלק מהדגמים מנגנון ההרמה המובנה מאפשר הרמה לגובה של עד 130 ס”מ וחלק מהדגמים מנגנון ההרמה מאפשר הרמה עד גובה של 170 ס”מ.

מה חשוב לדעת על עגלות הרמה חצי חשמליות?

עגלות ו/או במות הרמה חצי חשמליות מהוות ציוד לוגיסטי יעיל ונחוץ בתחום האחסנה והשינוע, והן מיועדות לכל סוגי העסקים, המחסנים ומפעלי הייצור הנדרשים לפתרונות שינוע ברמה השוטפת. עגלות הרמה חצי חשמליות מיועדות לצרכי שינוע והרמה של סחורות במשקלים כוללים של 500 עד 1,000 קילוגרם ולצרכי הרמה מובנית של 130 עד 170 ס”מ וזאת בהתאם לדגם העגלה הספציפי בו אתם מתעניינים. ברוב המקרים, במת ההרמה בעגלה מגיעה במידות של 120/61 ס”מ, כאשר המשקל העצמי של העגלות החצי חשמליות הינו 190 ק”ג. בעגלות החצי חשמליות, קיים מנגנון הפעלה הפועל באמצעות מנוע חשמלי נטען וזאת לצד מנגנון בוכנה הידרואלי ידני. המנגנון החשמלי מיועד לצרכי שינוע הסחורות על גבי העגלה ואילו המנגנון הידני מיועד לצרכי הרמת הסחורות לגובה המקסימאלי בהתאם לדגם העגלה.

עגלות הרמה חצי חשמליות VS עגלות הרמה ידניות

גם עגלות הרמה חצי חשמליות וגם עגלות הרמה ידניות, מאפשרות לכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים בכל הנוגע לייעול תהליכי העבודה השוטפת במסגרתה נחוצות לכם פעולות שינוע והרמה של סחורות על גבי במות ההרמה. יתרונות אלו כוללים בין היתר:

  • חיסכון משמעותי בזמן העבודה הנדרש לצרכי העברת סחורות מנקודה אחת לשנייה בשטח בית העסק/המחסן/המפעל
  • חיסכון משמעותי בכוח אדם הנובע כתוצאה משימוש בעגלות חצי חשמליות או ידניות לצרכי העברת סחורות, פעולה המצריכה עובד אחד האחראי להעמסת במת ההרמה ושינוע העגלה.
  • צמצום משמועתי של פגיעות גוף במהלך העבודה
  • נוחות מקסימאלית בסידור סחורות בגובה כאשר במת ההרמה מגיעה לגובה החזה של העובדים
  • בשני סוגי העגלות קיים מנגנון נעילת גלגלים לשימוש יציב ונוח במהלך העבודה

יחד עם זאת, אם משווים בין השימוש בעגלת הרמה חצי חשמלית לבין השימוש בעגלת הרמה ידנית, ישנם לא מעט יתרונות משמעותיים לשימוש בעגלות חצי חשמליות, וביניהם:

  • עומס מקסימאלי גבוה יותר של סחורות – בעגלות ידניות ניתן לשנע ולהרים סחורות במשקל כולל של עד 350 ק”ג ואילו בעגלות הרמה חצי חשמליות ניתן לשנע ולהרים סחורות במשקלים של עד 500 ק”ג או עד 1,000 ק”ג בהתאם לדגם העגלה.
  • שינוע קל ונוח של הסחורות – בעגלות ידניות גם פעולת השינוע וגם פעולת ההרמה של הבמה לגובה מצריכה הפעלת מאמץ פיזי מצד מפעיל העגלה ואילו בעגלות חצי חשמליות פעולת השינוע מתבצעת באמצעות המנגנון החשמלי ללא כל הפעלת מאמץ פיזי.
  • מידות במה גדולות יותר – בעגלות הרמה חצי חשמליות, משטחי הבמה מגיעים בגודל ממוצע של 120/61 ס”מ וזאת לעומת משטחי במה בגודל ממוצע של 91.5/51 ס”מ. נתון זה מאפשר לכם להניח יותר סחורות על גבי משטח הבמה בעגלה החצי חשמלית.

עגלות הרמה חצי חשמליות – היכן הכי מומלץ לרכוש?

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לעגלת הרמה חצי חשמלית לעומת עגלות ידניות, אנו ממליצים לכם לבצע את רכישת העגלה החצי חשמלית באמצעות חברות העוסקות ומתמחות בהליכי שיווק של כל מערכות הציוד הנדרשות לצרכי שינוע ואחסנה, לרבות, עגלות משטחים חשמליות, חצי חשמליות וידניות המיועדות לצרכי שינוע של משטחי סחורות, במות הרמה חשמליות, חצי חשמליות וידניות המיועדות לצרכי שינוע והרמה של סחורות, מלגזונים, עגלות ליקוט וכדומה. כמו כן, גם במקרים של רכישת עגלות משטחים חשמליות או חצי חשמליות וגם במקרים של רכישת עגלות הרמה חשמליות או חצי חשמליות, חשוב לבדוק את איכויותיו של המנוע הנטען המותקן בגוף העגלה ואת האחריות המוענקת לכם על ידי החברה המשווקת.

רוצים לדעת יותר על עגלות משטחים חשמליות או חצי חשמליות? מחפשים אחר עגלות הרמה חצי חשמליות? זה הזמן לקבלת ייעוץ מקצועי בכל הנוגע להתאמת דגם העגלה לצרכי השינוע הנחוצים לכם בבית העסק, בשטח המחסן או במפעל.

דילוג לתוכן