עגלה חצי חשמלית

עגלה חצי חשמלית – חובה בכל מחסן

בכל מחסן כדאי שתהיה דרך לשנע מלאי וסחורה ממקום למקום. ישנן דרכים יותר ופחות טובות, אך הכל תלוי בגודל המחסן. מחסן קטן יכול להסתפק בכוח עבודה של סבל אחד או שניים, אך מחסנים בינוניים וגדולים מחייבים כוח עבודה גדול יותר, שיכול לעבוד מסביב לשעון, ושמסוגל לסחוב מלאי וסחורה מרובים ובכבדים שונים.

מחסן של חברה הוא הלב שלה, משום שהוא מכיל את הסחורה שהיא מייצאת, ואף מייצרת ומייבאת. השפע במחסן ומגוון המוצרים הוא בלתי נתפס, ועל מנת שיהיה ארגון וסדר קבועים, כדאי שיהיה כוח עבודה מתאים, כוח כזה יכול להיות עגלה חצי חשמלית. עגלה מסוג זה מותאמת לעידן שבו השפע הוא ערך עליון, ושזמני משלוח, אספקה ועבודה הם יקרים מכל. עגלה כזו היא השקעה משתלמת משום שהיא חוסכת זמן לעובדים במחסן שיכולים לבצע את עבודתם עם תכנון מראש ובאופן חלק ללא בעיות. 

למה עגלה חצי חשמלית עדיפה?

עגלה חצי חשמלית היא הרבה פעמים עדיפה על החלופות האפשריות לה. אם בעבר מלגזה הייתה ברירת המחדל, כיום ניתן לקבוע שעגלה חצי חשמלית פותרת הרבה מהבעיות שיש למלגזה. מלגזה לא מתאימה לכל מחסן ולכל נפח מחסן. לעיתים מלגזה היא מסורבלת, גדולה מידי למחסן שהמעברים בו הם צרים ומוגבלים. את הבעיות הללו רק עגלות מסוג זה יכולות לפתור. 

יתרונות נוספים של העגלה היא שינוע של סחורה, מוצרים, ומלאי בזמן שיא וביעילות משתלמת. היא תעמוד בתחלופה המהירה של הסחורה במחסנים, והיא מסוג העגלות האמינות ביותר בשוק. מחסן חכם יחזיק ברשותו עגלה חצי חשמלית משום שהיא לא רק חוסכת בכוח עבודה של סבלים, אלא חוסכת במקום אחסון ולא דורשת תפעול מיוחד או ידע עודף.

באיזה סוג מחסנים ניתן למצוא עגלה חצי חשמלית?

מחסנים של משווקי מזון או מחסנים של יצרני מזון הם סוג אחד ועיקרי של מחסנים שבהם ניתן למצוא עגלה חצי חשמלית. מחסנים מסוג זה מחזיקים כמויות אדירות של סחורה, וחלקה דורשת שינוע מהיר, כמו למשל סחורה שתלויה בטמפרטורה, סחורה קפואה שצריכה להגיע בזמן קצר למשאית הקירור. מחסנים כאלו הם מחסנים ענקיים ולכן המהירות היא עניין חשוב. מחסן שמחזיק בשר לצורך שיווק בסופר הקרוב לביתכם, יעדיף עגלה מהירה, יעילה ונוחה על מנת לקצר את זמני המעברים. 

גם מחסנים קטנים יותר עם סדר גודל של מלאי נמוך, כמו חנויות ומכולות שכונתיות עושים שימוש בעגלה חצי חשמלית. אין ספק שעגלה מסוג זה מתאימה גם למחסן קטן שנמצא מאחורי חנות או מכולת, שהיא מתאימה למעברים הצרים ומקלה על העובד במחסן, שמעמיס או מלקט סחורה.

אמינות ואיכות של ציוד שינוע

ישנם המון סוגים של ציוד שינוע, וגם המון סוגי עגלות עם אופני שימוש. עגלה ידנית למשל היא פחות יעילה מאשר עגלה חצי חשמלית. חשוב מאוד למצוא חברה שמשווקת ציוד שינוע והרמת משאות שהיא אמינה, וותיקה ומספקת סיוע טכני ושירות ברמה גבוהה. חברה כזו תספק ציוד איכותי, אמין ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר. 

עגלות חצי חשמליות הן אמינות אך עם השנים הן יכולות לפתח תקלות שניתן לתקן בקלות, אך רק בעזרת צוות טכני מיומן ומנוסה. תקלה בעגלה כזו יכולה לתקוע יום עבודה שלם, ולגרום לכך שסחורה מבוקשת לא תסופק בזמן או חלילה, לא בכלל. כאשר אתם רוכשים עגלה חצי חשמלית אל תתפשרו על חברה משווקת, בחרו חברה איכותית שתספק לכם מענה בזמן אמת לכל מקרה ובעיה. חברה כזו תשלח צוות טכני שיטפל בבעיה וידאג לתחזוקה בעגלות שברשותכם.

קראו גם על: עגלות משא חשמליות

דילוג לתוכן