עגלות הרמה

4 דברים שחשוב לדעת על עגלות הרמה

פתרונות שינוע של סחורות ומטענים נדרשים כיום לכל סוגי העסקים, כאשר היקף הפתרונות הקיים מאפשר לכל בית עסק להתאים את פתרונות השינוע בהתאמה מדויקת לצרכי העבודה השוטפת הנחוצה לו. פתרונות אלו כוללים בין היתר במות הרמה הידועות גם בשם עגלות הרמה מכיוון שהן מאפשרות נשיאה והרמה של סחורות ומטענים שונים במשקלים של החל עד 1,000 ק”ג.

איזה סוגי במות הרמה קיימים?

בדומה למערכות ציוד אחרות המשמשות למטרות הרמה וניוד של סחורות, גם בקטגוריית עגלות הרמה תוכלו למצוא עגלות ידניות הפועלות באמצעות מנגנון ידני לצד עגלות הפועלות באמצעות מנגנון חשמלי ועגלות חצי חשמליות המאפשרות תפעול באמצעות מנגנון חצי ידני וחצי חשמלי.

את סוגי העגלות השונות המשמשות למטרות ניוד והרמה של סחורות נהוג לסווג גם לפי יכולות הנשיאה על פי משקל כולל, כאשר עגלות הרמה ידניות מיודעות בדרך כלל לצרכי נשיאה והרמה של סחורות במשקל כולל של עד 350 ק”ג ואילו הדגמים החשמליים ו/או החצי חשמליים מיועדים לנשיאה והרמה של סחורות במשקל כולל של עד 1,000 ק”ג.

עגלות הרמה – למי הן מיועדות?

השימוש בעגלות הרמה מיועד בעיקר למרכזים לוגיסטיים, מחסנים וחברות הפצה המחזיקות במחסנים בסדרי גודל שונים בהם מצויה מערכת מידוף בגובה. השימוש באותן עגלות הרמה נועד בין היתר לצרכי סידור סחורות בגובה ולצרכי הרמה של סחורות ומטענים שונים בהתאם לדגם העגלה ומשקל הנשיאה המקסימאלי.

גובה הרמה מקסימאלי

עגלות הרמה מגיעות במספר דגמים הנבדלים זה מזה גם במנגנון הפעלתן (ידני, חשמלי וחצי חשמלי), גם ביכולות כושר ההרמה של סחורות על פי משקלם (עד 350 ק”ג, עד 500 ק”ג ועד 1,000 ק”ג) וגם בגבוה הרמה מקסימאלי. דגמים מסוימים מאפשרים הרמה של במת הרמה עד לגובה מרבי של 1.7 מטר ודגמים אחרים מיועדים לצרכי הרמה עד 1.3 מטר.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים עגלות הרמה

רכישת עגלות/במות הרמה חשוב שתעשה באמצעות בתי עסק העוסקים בהליכי ייבוא, ייצור ושיווק של פתרונות שינוע לעסקים, וזאת על מנת לאפשר לכם ליהנות ממספר גדול ככל הניתן של דגמי עגלות הרמה המותאמות לצרכי העבודה השוטפת הנחוצים לכם. מעבר לכך, חשוב לבדוק את מידות הבמה, עומס מקסימאלי וגובה הרמה מקסימאלי. כמו כן, חשוב לבדוק את נושא האחריות המוענקת לכם על ידי המשווק במעמד הרכישה.

עגלות הרמה ידניות VS עגלות הרמה חשמליות

כיום, בכל סוגי העסקים הנדרשים לפתרונות שינוע וניוד של סחורות ומטענים במשקלים שונים, מושם דגש מקצועי על יעילות העבודה תוך שמירה קפדנית על בטיחות העובדים, ולכן, עגלות הרמה חשמליות ו/או חצי חשמליות הפכו למוצרי שינוע מבוקשים ופופולאריים יותר מעגלות הרמה ידניות. המנגנון החשמלי המוטמע בעגלות ההרמה החשמליות והחצי חשמליות מאפשר למובילי העגלה לשנע ולהרים את הסחורות ללא כל הפעלת מאמץ ובכך לקצר באופן משמעותי את הזמן הנדרש לצרכי שינוע והרמת הסחורות.

יחד עם זאת, לבתי עסק בהם נדרשת פעולת שינוע של סחורות ומטענים במשקל כולל של עד 350 ק”ג, מומלץ לשקול רכישה של עגלות הרמה ידניות, וזאת לנוכח העלות הגבוהה יחסית של עגלות הפעולות באמצעות מנגנון חשמלי ו/או חצי חשמלי.

מלגזונים –  אמצעי שינוע נ למטרות הרמה של משטחי סחורות

במידה ונדרשות לכם פעולות שינוע והרמה של סחורות ומטענים המגיעים על גבי משטחי פלסטיק, עץ וכדומה, תוכלו להסתייע במלגזונים ידניים או מלגזונים חשמלים המיועדים ומותאמים למטרות נשיאה והרמה של משטחים במשקל כולל של עד 1,500 ק”ג. גם בקטגוריית מלגזונים עומדים לרשותכם מספר דגמים אותם ניתן להתאים לכושר הנשיאה הנדרש לכם ולגובה ההרמה הנחוץ לכם, כאשר גובה ההרמה של סוגי המלגזונים השונים יכול להגיע עד ל-1,6 מטר.

בדומה לעגלות הרמה, גם בקטגוריית מלגזונים תוכלו למצוא מלגזונים ידניים המיועדים להרמת משאות עד 400 ק”ג לגובה לצד מלגזונים חשמליים וחצי חשמליים המיועדים לנשיאת משאות עד 1,000 ק”ג ו/או עד 1.5 טון בהתאמה.

אם גם לכם נדרשים פתרונות שינוע והרמה של סחורות מכל סוג ובכל משקל, אתם יכולים ללחוץ כאן ולקבל ייעוץ מקצועי בכל הנוגע להתאמת הפתרון הנחוץ לכם בהתאמה אישית.

דילוג לתוכן