עגלות חצי חשמליות

דברים שאתם חייבים לדעת על עגלות חצי חשמליות

הציוד הלוגיסטי המודרני לתחום האחסנה והשינוע, מאפשר לכם ליהנות מהיצע הולך וגדל של פתרונות שינוע שונים אותם ניתן להתאים באופן פרטני לכל צרכי האחסנה והשינוע הנחוצים לכם. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא מידע מקיף על עגלות חצי חשמליות הנחשבות כיום לאחד מפתרונות השינוע הנפוצים ביותר בתחום האחסנה והשינוע.

עגלות חצי חשמליות – למי הן מיועדות?

עגלות חצי חשמליות הן למעשה עגלות המיועדות למטרות הרמה ושינוע של משטחים למרחקים קצרים, ולכן, הן מיועדות בעיקר לשטח מחסנים, מרכזים לוגיסטיים, מפעלים ומקומות עבודה בהם קיים הכרח בשינוע משטחי סחורות. כמו כן, עגלות משטחים חצי חשמליות יכולות להתאים גם למשאיות עם דופן הרמה.

מבנה העגלה

עגלות חצי חשמליות זהות במבנה שלהן לעגלות משטחים ידניות, מבנה הכולל מוט היגוי המחובר למבנה שיניים באורכים שונים שמתחתיו מופיעה מערכת גלגלים. ברוב המקרים, מדובר בגלגלי ברזל יצוק המגיעים בציפוי פוליאוריתן. ההבדל בין עגלה חצי חשמלית לבין עגלה ידנית בא לידי ביטוי במנגנון ההפעלה של העגלה, כאשר בעגלות חצי חשמליות מותקן מנוע חשמלי נטען באזור התחתון של מוט ההיגוי. חשוב לציין שבדומה לעגלות משטחים ידניות, גם בעגלות משטחים חצי חשמליות ניתן להזמין שיניים באורכים שונים, כאשר אורך השיניים המובנה בעגלה חצי חשמלית ממוצעת הוא 1,150 מ”מ.

עומס נשיאה מקסימאלי

יכולות הנשיאה של עגלות המשטחים השונות הוא זה המבדיל בין סוגי העגלות השונות, כאשר עגלות משטחים ידניות מיועדות לנשיאת משטחים בעומס כולל של עד 1 טון ואילו עגלות משטחים המופעלות באמצעות מנגנון חשמלי מלא (עגלות חשמליות) מיועדות לנשיאת משטחים בעומס כולל של עד 3 טון. לפיכך, עגלות חצי חשמליות הן עגלות משטחים המיועדות לנשיאת משטחים בעומס מקסימאלי של 1.5 טון שהוא למעשה טווח המשקל הממוצע בין יכולת הנשיאה של העגלה הידנית לבין יכולות הנשיאה של העגלה החשמלית. ברוב המקרים, עגלות חצי חשמליות המסוגלות לשאת משטחים במשקל כולל של עד 1.5000 ק”ג, הן עגלות המגיעות במשקל עצמי של 140 קילוגרם.

עגלה חצי חשמלית – כל היתרונות

השימוש בעגלות חצי חשמליות למטרות הרמה ושינוע של משטחי סחורות, יאפשר גם לכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים לאורך כל הדרך, וביניהם:

  • מנגנון הפעלה חשמלי אשר אינו מצריך הפעלת כוח מצד מפעיל העגלה בשלב הסעת העגלה
  • יכולת תמרון גבוהה גם במקומות עבודה עם מעברים צרכים
  • עגלת משטחים אידיאלית לנשיאת משטחי סחורות במשקל כולל של עד 1,500 ק”ג
  • משקל עצמי נמוך בהשוואה לעגלות משטחים הפועלות באמצעות מנגנון חשמלי מלא
  • תחזוקה קלה ונוחה – כולל אפשרות להוצאת הסוללה הנטענת לצרכי טעינה בנקודת חשמל מרוחקת

ויתרונות נוספים ההופכים את העגלות החצי חשמליות לאמצעי שינוע אופטימאלי במספר גדול של עסקים, מחסנים, מפעלים וכדומה.

היכן הכי מומלץ לרכוש עגלות חצי חשמליות?

רכישתה של עגלה חצי חשמלית למטרות הרבה ושינוע של משטחי סחורות, מומלץ שתעשה באמצעות בתי עסק העוסקים ומתמחים בתחום אספקת ציוד לוגיסטי לענף האחסנה והשינוע. ברוב המקרים, חשוב לבדוק את הניסיון המקצועי של בית העסק בתחום אספקת הציוד ואת היקף השירותים המוצעים לכם על ידי בית העסק, לרבות, שירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע להתאמת פתרונות השינוע הנחוצים לכם. רכישת עגלות חצי חשמליות באמצעות בית עסק מוביל בתחומו, תאפשר לכם ליהנות מעגלות המיוצרות בהתאם לתקנים והדרישות, דבר התורם רבות גם לבטיחות בעבודה וגם לעמידות גבוהה לאורך שנים.

כאשר רוכשים עגלה חצי חשמלית למטרות הרמה ושינוע של משטחי סחורות, חשוב לוודא שהדגם אותו אתם רוכשים מותאם לצרכי ההרמה והשינוע הנחוצים לכם וזאת בהתאם ליכולות הנשיאה המקסימאלית של הדגם אותו אתם מתכוונים לרכוש. כמו כן, חשוב לבדוק שמוענקת לכם אחריות יצרן במעמד הרכישה ושהיא כוללת גם אחריות על המשאבה ועל המנגנון החשמלי.  

ומה בנוגע לעלויות? מומלץ לבצע סקר השוואתי בין מספר חברות העוסקות ומתמחות במכירת ציוד לוגיסטי לתחום האחסנה והשינוע. סקר השוואתי זה מאפשר לכם לבחון בין היתר את איכויותיו של דגם כזה או אחר ולבחור את הדגם המותאם ביותר לצרכי העבודה השוטפת הנחוצה לכם. למידע נוסף על עגלה חצי חשמלית למשטחי סחורות צרו איתנו קשר.

דילוג לתוכן