עגלות ליקוט למחסנים

עגלות ליקוט למחסנים

מחפשים אחר פתרונות שינוע לסחורות ופריטי ציוד בשטח מחסנים? זה הזמן לדעת הכול על עגלות ליקוט למחסנים.

פתרונות שינוע למחסנים הם הגדרה כוללת למגוון רחב של אמצעי שינוע  ממונעים, חשמליים או ידניים, המיועדים למטרות שינוע של סחורות ופריטי ציוד שונים בתוך שטח המחסן וסביבתו. פתרונות אלו כוללים בתוכם גם סוגים שונים של עגלות ליקוט למחסנים המהווים אמצעי שינוע ידני למגוון רחב של מטרות ליקוט. 

עגלות ליקוט למחסנים – למי הן מיועדות?

עגלות ליקוט למחסנים מיועדים לכל סוגי המחסנים בהם נדרשת פעולת ליקוט של סחורות וציוד מתוך שטח המחסן לצרכי השלמת הזמנות וכדומה. בשנים האחרונות, לנוכח העלייה המתמדת במספר העסקאות המקוונות ברשת האינטרנט, יותר ויותר חברות, ארגונים ועסקים נדרשים להפעלת מחסנים בסדרי גודל שונים לצורך ליקוט סחורות המיועדות להשלמת הזמנות המתצבצעות באונליין. צורך זה הוביל לביקושים הולכים וגוברים לעגלות ליקוט שלמעשה משמשים למטרות ליקוט פריטי הזמנה שונים ממדפי האחסון בשטח המחסן. בנוסף, סוגים שונים של עגלות ליקוט למחסנים מיועדים למטרות שינוע של סחורות בתוך שטח המחסן תוך כדי הצבת הסחורות במקום המיועד להם בעת קבלת סחורות. עגלות הליקוט מיועדות גם למפעלי ייצור, מרכזים לוגיסטיים,

סוגי עגלות ליקוט למחסנים

כאשר מדברים על עגלות ליקוט המיועדות לנטרות שינוע וליקוט של סחורות בתוך מחסנים וכדומה, מדברים למעשה על מספר סוגי עגלות הנכללות תחת הקטגוריה של עגלות ליקוט למחסנים, וביניהם:

  • עגלת ליקוט מתקפלת – דגם פונקציונאלי של עגלת שירות וליקוט המשלב בתוכו שני מדפים (עליון ותחתון) בעלי משקל נשיאה משתנה של 100 קילו (מדף עליון) ועד 300 קילו (מדף תחתון). דגם זה משלב בתוכו מנגנון מתקפל המאפשר לכם לקפל את העגלה לצרכי ניצול מיטיב של השטח כאשר אתם לא עושים שימוש בה שימוש.
  • עגלת ליקוט רחבה – דגם מתקדם יותר של עגלת ליקוט ושירות בעל משקל נשיאה של עד 500 ק”ג. דגם זה משלב בתוכו גלגלי גומי עם מנגנון מעוצר בגלגלים האחוריים.
  • עגלת משא מחוזקת – דגם חזק במיוחד של עגלת ליקוט המותאם לכל סוגי המשטחים. דגם זה מיועד לנשיאת סחורות במשקל כולל של עד 500 ק”ג והוא משלב בתוכו גלגלים קדמיים קבועיים וגלגלים אחוריים מסתובבים.

שימו לב- בחירת דגם של עגלת הליקוט, מומלץ שייעשה בהתאם לגודלן של החבילות/סחורות אותן אתם נדרשים ללקט ובהתאם לעומס הנשיאה המקסימאלי של עגלת הליקוט. כמו כן, חשוב לבדוק את מידות העגלה ולוודא שהן מותאמות לרוחב המעברים בשטח המחסן.

רכישת עגלות ליקוט – מה חשוב לדעת?

רכישה של עגלות ליקוט למחסנים, חשוב שתעשה באמצעות בתי עסק העוסקים ומתמחים בהליכי ייבוא ושיווק של פתרונות שינוע. באופן זה, תוכלו להבטיח לעצמכם את כל אחד מיתרונות השירות הבאים:

  • שירותי ייעוץ והתאמה של דגם עגלת הליקוט לצרכי העבודה היומיומיים שלכם בסביבת המחסן
  • היצע גדול של דגמי עגלות ליקוט למחסנים היכולים להתאים לכל סוגי המשטחים
  • עגלות ליקוט מקצועיות המיוצרות על ידי חברות מובילות בתחומן
  • אחריות על כל מרכיבי העגלה בכפוף לתנאי האחריות
  • פתרונות שירות לצרכי תיקון עגלות ליקוט

בנוסף, תוכלו להיחשף לפתרונות שינוע נוספים המאפשרים לכם לייעל את עבודת הליקוט בשטח המחסן.

עגלות ליקוט לרשתות מזון

בשנים האחרונות, יותר ויותר רשתות שיווק בתחום המזון, משקיעות משאבים רבים בפיתוח מנגנון המשלוחים שלהן, הן בהיבט הטכני של מערכת ההזמנות באתר האינטרנט והן בהיבט הלוגיסטי במסגרתו מתבצע ליקוט של ההזמנה. עגלות ליקוט לרשתות מזון מיועדות גם לצרכי ליקוט סחורות ופריטי הזמנה ממדפי הסניף וגם משטחי המחסנים העומדים לרשות רשת המזון. בשני המקרים מדובר בעגלות ליקוט ידניות אליהן ניתן להוסיף מערכת דיגיטלית לצרכי ביצוע פעולת הליקוט של פריטי ההזמנות המקוונות.

פתרונות שינוע נוספים למחסנים

לצד עגלות ליקוט למחסנים, תוכלו ליהנת מהיצע הולך וגדל של פתרונות שינוע ידניים וחשמליים המותאמים לצרכי ביצוע עבודות שינוע שונות בשטח מחסנים. פתרונות אלו מוצעים באמצעות עגלות משטחים חשמליות או ידניות, במות הרמה, מלגזונים ואמצעי ליקוט ושינוע נוספים. פתרונות אלו יכולים להיות מותאמים באופן פרטני לכל צרכי הליקוט והשינוע הנחוצים להם והם מיוצרים על ידי חברות מובילות בתחומן. למידע מקצועי על פתרונות שינוע נוספים למחסנים בקרו באתר שלנו.

דילוג לתוכן