עגלות משא חשמליות

עגלות משא חשמליות- עוברים דירה

אנשים עוברים דירה כל הזמן. אם זה מדירה שכורה אחת לאחרת, או לדירה חדשה. זה דורש הזמנה של חברת הובלות לשינוע התכולה וזה דורש מחברת ההובלות להיות עם היד על הדופן ולהיות מצוידת במיכון משוכלל ומתקדם כמו עגלת משא חשמלית. 

בכל מעבר דירה חייבת כל חברת הובלות לעתים לשנע מוצרי עם עגלות משא חשמליות ויש כאלה שגם מסוגלות לטפס במדרגות יחד עם מוצרים כבדים כמו מכונת כביסה, מזנון ועוד. מעבר דירה חשוב לציין דורש התארגנות מצד חברת ההובלה וככל שזו תהיה מצוידת במיכון משוכלל, כך יתקצר זמן העמסת או פריקת התכולה.

השימוש בעגלות אלה לא רק מקצר את הזמן, אלא גם חוסך בעלויות שכן העגלה עושה תפקיד של סבל. היא משנעת המוצרים מהדירה אל המשאית או ההיפך, וחוסכת גם לסבלים את עבודת הסחיבה. כאשר מדובר במוצרים כבדים זו הצלה של ממש. כך מעבירים היום דירות וכדאי שתשאלו את החברה שאתם רוצים להוביל אתה את הדירה שלכם אם יש לה ציוד משוכלל להעמסה. 

שתו רק מים- וקבלו אותם עד הבית

עם ישראל התרגל לשתות מים ובהרבה בתים יש מתקנים של מים מינרלים. המנויים עליהם מזמינים את בקבוקי המים הגדולים לבתיהם ואם יצא לכם לראות את המשווקים, בוודאי שמתם לב לכך שהם מצוידים בסוגים שונים של עגלות משא חשמליות. אם הם לא היו משנעים אותם כך, קשה להבין כיצד חברות המים היו מסוגלות לעמוד בהזמנות של כדי המים הגדולים.

מסתבר שכאשר צרכי השעה מתורגמים גם לטכנולוגיות חדשות, יש יישור קו בעולם השיווק והמיכון. כאשר יש כל כך הרבה מוצרים כמו בעידן הזה שנכנסים ויוצאים ממחסנים, וכאשר יש כל כך הרבה כדי מים לחלק. הדבר היחיד שיכול לגרום לכך שהמים יגיעו לבתים ובזמן, הוא הציוד המכני והחשמלי של כל חברת שיווק מים.

הזמנתם חיפוי קיר- הוא בדרך

מי שבעיקר משתמש בציוד מכני וחשמלי כמו עגלות משא חשמליות, הן חברות שיווק של מוצרי בנייה וחומרי עיצוב לבית כמו קרמיקות, מרצפות, חיפויי קיר ועוד. גם חברות המייצרות ומשווקות דלתות נעזרות באמצעים הללו כדי לשווק את המוצרים שלהם.

תחשבו דלתות פלדה, דלתות ביטחון, דלתות אש, כיצד אפשר לשווק את כל אלה ללא ציוד ומיכון חשמלי מתקדם. היום זהו אמצעי שינוע מקובל כמעט בכל חברה יצרנית שמספקת מוצרים כבדים ללקוחות או שחייבת לשנע אותם למחסנים, רשתות שיווק ועוד.

כדי לרכוש את העגלה הנכונה, חשוב מאוד להתייעץ עם חברת יבוא של עגלות כאלה. הן שונות ביכולת ההעמסה שלהן ולכל אחת מהן עומס מותר שונה. חשוב גם להחליט אם רוצה עגלת משא חשמלית או חצי חשמלית או מתקפלת. בארץ יש מותגים מצוינים של עגלות מהסוג הזה.

עגלת משא חשמלית- חלקי חילוף ותיקונים

מדי פעם זקוקות עגלות משא חשמליות לתיקונים שכן גם אצלן עלולה אחרי תקופת שימוש ממושכת, להתרחש תקלה. כאשר רוכשים עגלה מהסוג הזה חשוב מאוד לרכוש עגלה שמיוצרת ע”י מותג ושהוכיחה את עצמה מבחינת עמידות, איכות החומר ושימוש ארוך טווח.

יחד עם זה חשוב לבדוק האם החברה המשווקת מפעילה גם שירות טכנאים לתיקון תקלות, ומחזיקה בחלקי חילוף מקוריים אם יש צורך להחליף איזה חלק.

נושא השירות של עגלות מהסוג הזה קריטי, במיוחד בחברות ובעסקים התלויים בתפקודן. כאשר עגלה כזו תקולה, זה עלול לגרום לעיכוב או לעצירת עבודות, ולכן חשוב כי יהיה לה שירות טכני זמין, נגיש ורצוף. 

דילוג לתוכן