עגלות משא חשמליות

עגלות משא חשמליות

נדרשים לנשיאת סחורות ומטענים במשקל נמוך עד בינוני? זה הזמן לדעת הכול על עגלות משא חשמליות ויתרונות השימוש בהן.

עגלות משא הן הגדרה כוללת למספר סוגי עגלות שהשימוש העיקרי בהן הוא לצרכי ניוד של סחורות ומטענים במשקלים שונים במקרים בהם העמסת העגלה מתבצעת באופן ידני על ידי העובדים. עגלות אלו מהוות חלק בלתי נפרד מאמצעי השינוע לתעשייה והן נחוצות בעיקר לחברות הובלה הנדרשות לשינוע סחורות בתוך מעלה גרם מדרגות. יחד עם זאת, עגלות המשא הן אמצעי פונקציונאלי גם למטרות שינוע סחורות בתוך מפעלים, בתי עסק ומחסנים בהם קיימים מעברים צרים במיוחד אשר אינם מאפשרים מעבר של עגלת משטחים.

סוגי עגלות משא

כאשר מדברים על עגלות משא מדברים למעשה על מספר סוגי עגלות נפוצות הכוללות בין היתר עגלות משא ידניות המגיעות עם משטחי נשיאה צרים או רחבים בהתאם לרוחב המעברים בהם תדרשו לעבור עם הסחורות והמטענים על גבי העגלה. סוג נוסף של עגלות משא כולל עגלות מתקפלות שהן למעשה דגם פונקציונאלי לאילו מביניכם הנדרשים לאחסון נוח של העגלה. לצד סוגי העגלות הנ”ל שהן למעשה עגלות משא ידניות תוכלו למצוא גם דגמים שונים של עגלות משא חשמליות המגיעות עם משטחים צרים או רחבים בהתאם לצורך ועם מנגנון הפעלה חשמלי המייתר למעשה את הצורך בהפעלת מאמץ פיזי בעת תפעול העגלה.

עגלות משא חשמליות – איך זה עובד?

עגלות משא חשמליות הן עגלות המיועדות בעיקר לצרכי נשיאת סחורות ומטענים במעלה גרם מדרגות, כאשר השימוש בהן מייעל את עבודות השינוע ומקצר תהליכי עבודה. בעגלות אלו מותקן מנגנון חשמלי (סוללת מצבר נטענת) המאפשר למעשה למפעיל העגלה לדחוף את הסחורה כלפי מעלה מבלי להידרש למאמץ פיזי מצידו.

חשוב לציין שקיימים שני דגמים של עגלות משא חשמליות, כאשר דגם אחד מיועד לאילו מביניכם הנדרשים להובלת סחורות ומטענים במעלה גרם מדרגות ובמקרים אלו מדובר בעגלת משא חשמלית בעלת מבנה צר המסוגלת לשאת עד 200 קילו לערך. דגם נוסף של עגלות משא חשמליות מיועד בעיקר לצרכי עבודה על גבי משטחי עבודה ישרים כגון בתוך חדרי מחסנים וכדומה. דגם זה של עגלת משא חשמלית מיועד לצרכי נשיאה על עד 400 קילו לערך והוא בעל מבנה רחב.

לשני סוגי הדגמים הנ”ל של עגלות משא חשמליות קיימים דגמים מתקפלים המאפשרים לכם לקפל את העגלה ולאחסן אותה במקום נוח מבלי שהיא תתפוס מקום.

שימו לב – בכל דגמי העגלות החשמליות המנגנון החשמלי פועל באמצעות סוללה נטענת הניתנת לטעינה בנפרד, דבר המאפשר לכם לשלוף את הסוללה בסיום יום עבודה ולהטעין אותה בנקודת חשמל.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים עגלות משא חשמליות?

רכישה של עגלות משא חשמליות בדומה להליכי רכישה של כל אמצעי שינוע אחר, חייבת להיעשות בהתאם למספר נושאים מרכזיים אותם חשוב שתגדירו מראש, כגון:

  • כושר הנשיאה הרצוי לכם על פי משקל סחורות הציוד אותן אתם נדרשים לשנע באמצעות העגלה
  • רוחב מבנה העגלה בהתאם לרוחב המעברים בהם תדרשו לעבור עם העגלה
  • משך טעינת הסוללה במלואה
  • היקף שעות העבודה של הסוללה במצב טעינה מלא
  • מקום האחסון של העגלה – במידת הצורך מומלץ לרכוש עגלת משא חשמלית מתקפלת החוסכת לכם מקום אחסון משמעותי
  • זהות המשווק – בדומה לכל אמצעי שינוע אחר, גם רכישה של עגלות משא חשמליות או ידניות חשוב שתעשה באמצעות משווק מוכר ובעל מוניטין בענף פתרונות השינוע.

חשוב לציין שרכישה אצל משווק מוכר ובעל מוניטין מבטיחה לכם שקט נפשי בכל הנוגע לאיכויות העגלה, כאשר תעודת אחריות מהווה חלק בלתי נפרד מהליך הרכישה. האחריות מוענקת מטעם היצרן באמצעות המשווק וחשוב לבדוק את תנאי האחריות ואת תקופתה.

העבודה עם עגלות משא חשמליות יכולות לחסוך לכם לא מעט זמן עבודה יקר וגם לגרום לכך שמפעילי העגלה יידרשו לפחות מאמץ פיזי במהלך פעולת השינוע של העגלה, דבר המפחית בצורה משמעותית תאונות עבודה. אם גם אתם מעוניינים לייעל את תהליכי העבודה היומיומית שלכם באמצעות עגלות המשא החשמליות זה הזמן לגלוש באתר שלנו ולהיחשף למספר דגמים מתקדמים וחדישים של עגלות חשמליות המותאמות לכל צרכי העבודה הנחוצים לכם.

דילוג לתוכן