עגלות משטחים חשמליות

עגלות משטחים חשמליות – מה הופך אותן לאמצעי השינוע הפונקציונאלי ביותר?

פתרונות שינוע לתעשייה כוללים בתוכם מגוון רחב של אמצעי שינוע שונים שכל אחד מהם מאפשר לכם ליהנות מתהליכי עבודה נוחים, יעילים ומהירים יותר, כאשר בין יתר אמצעי השינוע הנפוצים ביותר תוכלו למצוא מלגזות, מנופי הרמה, עגלות הרמה, וכמובן, עגלות משטחים המיועדות לצרכי נשיאה ושינוע של כל סוגי המשטחים במשקלים שונים.

סוגי עגלות משטחים

כאשר מדברים על עגלות משטחים המשמשות כאמצעי שינוע לעסקים, מחסנים, מפעלים וכדומה, מדברים למעשה על שלושה סוגים עיקריים של עגלות:

 1. עגלות משטחים ידניות הפועלות באמצעות מנגנון מכני – ידני
 2. עגלות משחטים חצי חשמליות הפועלות באמצעות מנגנון חשמלי בשילוב מנגנון מכני – ידני
 3. עגלות משטחים חשמליות הפועלות באמצעות מנגנון חשמלי מלא

ההבדל בין שלושת הסוגים בא לידי ביטוי במספר פרמטרים הכוללים בין היתר את אופן תפעול העגלה, יכולות הנשיאה (משקל כולל של המשטחים), יכולות התמרון של העגלה וחומרי הגלם מהם מיוצרת העגלה.

אם כך, מה הופך את העגלות החשמליות לאמצעי השינוע הפונקציונאלי ביותר?

מבין שלושת סוגי העגלות המשמשות למטרות שינוע משטחים בבתי עסק, מפעלים, מחסנים וכדומה, העגלות הפעולות באמצעות מנגנון חשמלי מלא, הן העגלות האידיאליות והפונקציונאלית ביותר לצרכי העבודה השוטפת וזאת לנוכח מספר סיבות עיקריות הכוללות בין היתר:

 • עגלות משטחים המתאפיינות ביכולות תמרון גבוהות במיוחד, נתון ההופך כל עגלת משטחים חשמלית לאמצעי שינוע המותאם גם למקומות עבודה עם מעברים צרים.
 • תפעול נוח וקל של העגלה ללא כל דרישת מאמץ מהמפעיל, נתון ההופך את העגלות החשמליות לאמצעי שינוע פונקציונאלי החוסך זמן יקר של תהליכי עבודה, מונע פציעות גוף אצל המפעיל ומייעל את תהליכי השינוע.
 • עגלות משטחים חשמליות הן בעלות כושר נשיאה של משטחים במשקל כולל של עד 3 טון – כפי שציינו לעיל, אחד מההבדלים העיקריים ביותר בין סוגי העגלות השונות לנשיאת משטחים הוא נתון המשקל הכולל של יכולת הנשיאה. בניגוד לעגלות ידניות או עגלות משטחים חצי חשמליות המסוגלות לנפק כושר נשיאה מקסימאלי של עד 1 טון ועד 2 טון בהתאמה, העגלות החשמליות הן בעלות כושר נשיאה של 1.5 עד 3 טון בהתאם לדגם אותו אתם רוכשים.

לצד הסיבות העיקריות המופיעות לעיל, עגלות משטחים חשמליות מהוות אמצעי שינוע איכותי בעל עמידות לאורך שנים המהווה חלק בלתי נפרד ממערכות הציוד המתקדמות בהן בית העסק עושה שימוש, דבר המעיד בין היתר על הרמה המקצועית של בית העסק.

כל מה שצריך וחשוב לדעת על רכישת עגלות משטחים חשמליות

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לשימוש היומיומי והתדיר בדגם כזה או אחר של עגלות משטחים חשמליות, ישנם מספר נושאים מרכזיים אותם חשוב לבדוק ולברר במסגרת הליך רכישתה של עגלת משטחים חשמלית לבית העסק, וביניהם:

 • יכולות נשיאה – עגלות משטחים חשמליות משווקות בשני דגמים עיקריים שאחד מהם מיועד לצרכי נשיאה ושינוע של משטחים במשקל כולל של עד 1,500 קילו והשני מיועד לנשיאת ושינוע משטחים במשקל כולל של עד 3,000 קילו.
 • משך הטעינה של המצבר החשמלי – כל עגלת משטחים חשמלית פועלת באמצעות מצבר חשמלי נטען אותו תדרשו להטעין בסיום יום העבודה על מנת ליהנות מתפקוד מלא ומיטבי של העגלה ביום העבודה למחרת, ולכן, חשוב לבדוק את משך הטעינה של המצבר בהתאם לדגם העגלה ואת היקף שעות העבודה על המצבר במצבי טעינה מלאים.
 • זהות המשווק ויצרן העגלות – רכישת אמצעי שינוע כאלו ואחרים לבתי העסק חשוב שתעשה באמצעות משווק בעל ניסיון ומוניטין בענף, וזאת על מנת להבטיח לכם עגלות משטחים איכותיות ומקצועיות המיוצרות על ידי החברות המובילות בענף. כאשר בוחרים את זהות המשווק חשוב לבדוק את הניסיון העומד לרשותו בתחום, את היקף דגמי העגלות המשווקות על ידו ואת היקף השירותים המוצעים לכם במסגרת הליך הרכישה.
 • תעודת אחריות – נושא מרכזי נוסף הקשור לזהותו של המשווק הוא טיב והיקף האחריות המוענקת לכם מטעם יצרן העגלות.
 • שירותים נלווים מטעם המשווק – חשוב לרכוש עגלות משטחים חשמליות באמצעות משווק המספק לכם פתרונות שירות גם במקרים של תקלות ובלאי במרכיבי העגלה.

למידע נוסף על  עגלות משטחים חשמליות לפי יכולת נשיאה צרו איתנו קשר.

דילוג לתוכן