גלת משטחים חצי חשמלית או חשמלית

עגלת משטחים חצי חשמלית או חשמלית – מה ההבדל?

עגלת משטחים חצי חשמלית או חשמלית לחלוטין משמשת לשינוע משטחים ממקום למקום, ובמקומות עבודה שיש בהם הרבה משטחים, לדוגמה במחסנים גדולים, חייבת להיות אחת כזו. הזזת משטחים ברחבי המחסן באופן ידני היא לא ריאלית – יהיה צורך להעביר את המשטחים אחד אחד, מה שמצריך עובדים בעלי כוח פיזי רב, והרבה מהם. למעשה מדובר בבזבוז משווע של האנרגיות של העובדים, וכאן הטכנולוגיה באה לעזרתנו. על מנת לייעל את תהליכי העבודה ולתעל את האנרגיות לטובת משימות אחרות, נמצא בדרך כלל במחסנים עגלות משטחים חשמליות או חצי חשמליות אשר יסייעו בשינוע המשטחים במהירות ובנוחות מרבית.

האם לקנות עגלת משטחים חצי חשמלית

אם אתם עומדים לרכוש עגלת משטחים למקום העבודה, סביר להניח שאתם מתלבטים אם לבחור עגלת משטחים חצי חשמלית או כזו שיש לה מנגנון חשמלי מלא. על מנת לבחור, חשוב כמובן להכיר את ההבדל. עגלת משטחים חשמלית מיועדת במרבית המקרים לשינוע משקלים גבוהים מאוד. כתוצאה מכך, הן גם גדולות יחסית. על אף שהן מסורבלות הרבה פחות ממלגזה, הן עשויות לעתים להיות פחות נוחות לעבודה מעגלה חצי חשמלית. עגלת משטחים בעלת מנגנון חצי חשמלי מיועדת לשינוע משקלים נמוכים יותר; בעגלה כזו, הסעת העגלה במקום העבודה תתבצע באופן חשמלי כאשר הרמת המטענים והורדתם תיעשה ידנית. אם אתם זקוקים לעגלה קטנה יותר, ייתכן מאוד שעגלה חצי חשמלית תענה על הצרכים שלכם.

פרמטרים לבחירת עגלת משטחים

זה שאתם צריכים עגלת משטחים חצי חשמלית או חשמלית, לא אומר שאתם מבינים יותר מדי בתחום. הבחירה בין דגמים סוגים של עגלות וחברות שונות עשויה להיות מבלבלת ולכן, ריכזנו עבורכם כמה פרמטרים חשובים אשר יכולים לסייע לכם לבצע את הקנייה המתאימה ביותר עבורכם.

צורך – לפני שאתם בכלל מתחילים להסתכל על עגלות, חשוב שתבינו מה הצורך שלכם. מה אתם מתכוונים לשנע באמצעות העגלה? האם אתם זקוקים לעגלה קטנה יחסית, או שהחלל מאפשר מעבר של עגלה גדולה יותר? ברגע שתבינו מה אתם צריכים, יהיה לכם הרבה יותר קל לסנן את האפשרויות ולבחור את העגלה שמתאימה לכם.

משקל – אחד הפרמטרים המרכזיים שמשתנים בין עגלת משטחים חשמלית אחת לאחרת, הוא המשקל שהעגלה מסוגלת לשאת. בכל קטלוג שתעיינו בו, יהיה מצוין מה המשקל המקסימלי שניתן להעמיס על העגלה. בין עגלות המשטחים החצי חשמליות תוכלו למצוא כאלה שמיועדות לנשיאת משקל של עד טון וחצי, וכאלה שמסוגלות אפילו 2 טון. עגלות חשמליות יכולות לשאת גם הן טון וחצי ולעתים אפילו 3 טון. מדובר בשיקול מרכזי שחשוב להקדיש לו תשומת לב.

איכות – פרמטר משמעותי נוסף הוא כמובן האיכות. לפני שאתם קונים עגלת משטחים, חשוב שתוודאו שאתם בוחרים עגלה עמידה, מתוצרת איכותית שתצליח לעשות את העבודה לאורך זמן. ברחבי האינטרנט תוכלו למצוא ביקורות מקצועיות על עגלות משטחים, שיוכלו לסייע לכם להבין טוב יותר מה טיב המוצר שאתם שוקלים לרכוש. כדאי גם לקרוא חוות דעת מפי לקוחות עבר של החנויות והחברות השונות.

מחיר – כמו תמיד, המחיר הוא בהחלט פרמטר שכדאי להתחשב בו. כמובן שניתן למצוא עגלות משטחים בטווח מחירים רחב, אולם לפני שאתם מתפתים לרכוש את העגלה הזולה ביותר שבנמצא, כדאי לבצע סקר שוק מעמיק. מומלץ להשוות בין המחירים שמציעות החברות השונות, ולבחון את המחירים גם למול האיכות, התמורה שתקבלו בעבור העלות. מבחינה כלכלית, לרוב עדיף לקנות מוצר איכותי ומעט יקר יותר אשר יחזיק לאורך שנים, מאשר להחליף עגלות משטחים בתדירות גבוהה.

קראו גם על: עגלת משא חשמליות

דילוג לתוכן