עגלת משטחים חצי חשמלית

עגלת משטחים חצי חשמלית באתר בנייה

אתר בנייה הוא מקום מאוד פעיל שבשלב מסוים זקוק לאיזו עגלת משטחים חצי חשמלית, כדי לסייע בשינוע של חומרי גלם או מוצרי סניטרים ואחרים בשלב האחרון של בניית הבית. הרבה מאוד אנשים חולמים על בית פרטי. חלק גם מצליחים להגשים את זה, והיום עם היבוא מסין, הופך כל העסק למשתלם. הם יכולים גם לייבא את חומרי הגלם לבנייה וגם את כל מה שהם צריכים עבור הJבית עצמו החל מחומרי חיפוי קירות, האופנה האחרונה היום בכל בית פרטי וכלה באבני מדרך ליצירת שביל גישה.

בשל ההתקדמות הטכנולוגית שגרמה לכך שיש היום עגלות משטחים חשמליות, יכול כל אדם לצפות לסיים בית בטווח של זמן מסוים והרבה יותר מהיר ממה שהוא היה מסיים אם היה עושה זאת באופן ידני. כמעט בכל אתר בנייה היום אפשר לראות איך במהירות משנעים חומרים פנימה וחוסכים בזמן וגם בעובדים.

רשת שיווק- חייבת עגלת משטחים חצי חשמלית

כאשר אנו נכנסים היום לאיזה שהיא רשת שיווק ולא משנה באיזה תחום, אנחנו מגלים מהר מאוד שאנחנו “טובעים” בים המוצרים. שלא כבעבר שרכשנו מוצרים רק מייצור מקומי, היום מדובר על יבוא ומאסיבי כמעט של כל דבר החל מפרקטים ושטחים וכלה במוצרי הניקוי והמזון, אופנה, צעצועים וכל מה שעולה על הדעת.

השפע הוא גדול מאוד וסביר להניח שללא עגלת משטחים חצי חשמלית, כל זה לא היה מגיע כלל למדפים. בגלל היכולות של עגלות מהסוג הזה שמצליחות לשנע כמויות רציניות של מוצרים, גם גדל כל הזמן השפע, ואנחנו נחשפים לים של מוצרים מקבילים ודומים, והאמת מבלבלים, כי כולם דומים כולם וגם קשה לנו להחליט מה יותר טוב ממה.

מצד אחד זה טוב מאוד, כי זה מאפשר לנו בחירה מתוך היצע גדול, מצד שני כנראה שאנחנו צורכים יותר ממה שאנחנו צריכים בעידן בו אנו מוצפים במוצרים.

משטחים על עגלות

משטחים הם קוד בינלאומי בכל מה שקשור ליבוא וליצוא. כך נכנסים ויוצאים סחורות מהארץ ובכל העולם. לכל עגלת משטחים חצי חשמלית או אחרת, יש זרועות שחודרות לתוך החללים הקטנים של המשטח ולכן כל המשטחים מיוצרים בדיוק באותו גודל עם אותם חללים, כדי שהמיכון שמשנע אותם יוכל לחדור עם הזרועות ולהרים אותם.

אפשר לראות את העגלות הללו בנמלים עובדות הלוך וחזור ופורקות קונטיינרים של סחורה, ואפשר לראות אותם במרכזים לוגיסטיים פורקים משטחים של מוצרי חשמל, צעצועים, אופנה ועוד. ללא המיכון הזה סביר להניח שהמחסנים לא היו יכולים להתמודד עם כמויות הסחורה שהם נדרשים לה היום כדי לעמוד בתחרות הצרכנית. זה אומר שכל שנה הם מעודכנים על דגמים חדשים של מוצרים ואלה צריכים להיכנס למחסן ולצאת ממנו לשיווק ומעגל הקסמים הזה, שכולל גם טרנדים עונות שנה ומוצרים חדשים נעשה כולו באמצעות מיכון וציוד משוכלל.

מרכז לוגיסטי זקוק לציוד ומיכון משוכלל למשטחים 

השימוש התכוף המכולות לצורך שינוע סחורות, הגביר את השימוש במשטחים, זאת משום שהרצפה של המכולה היא נקייה ושטוחה ומאפשרת העמסה של משטחי סחורות. על רוב המשטחים קל להעמיס סחורות גם במשקל של טון. את המשטחים הללו תשנע למחסנים ומרכזים לוגיסטיים עגלת משטחים חצי חשמלית. המשטח עצמו מהווה בסיס למוצרים לשינוע. אלה נערמים על המשטח ומתחברים אליו בעטיפה של פלסטיק חזק מאוד. רוב המשטחים שבשימוש עשויים מעץ, וחלק קטן מהם עשוי מחומרים אחרים.

החל מתחילת המאה ה-21 מיוצרים מדי שנה רק בארה”ב יותר מחצי מיליארד משטחים ובכל זמן נתון נמצאים בשימוש כשני מיליארד מהם.

דילוג לתוכן