עגלת משטחים חצי חשמלית

עגלת משטחים חצי חשמלית – חוסכת בזמן ובאנרגיה

המעבר מכוח עבודה ידני לכוח עבודה חשמלי ומכאני מתבצע כבר עשורים שלמים, ואין ספק שבמחסנים ומפעלים, עגלות משא כמו עגלת משטחים, עגלת משטחים חצי חשמלית ועוד, מהוות תחליף מצוין לכוח העבודה האנושי. במפעלים לייצור, במחסנים לוגיסטיים, מסחריים, קטנים וגדולים כאחד, יש צורך לשאת משטחים ואת הסחורה שעליהם ואף לשנע אותם ממקום למקום, ביעילות, במהירות ובמינימום מאמץ. כיום, ההבדל בין הספק של עגלת משטחים פשוטה ורגילה לעומת הספק של עגלת משטחים חשמלית הוא עצום.

עגלות משטחים משמשות המון סוגים של עסקים. חנות גדולה, מרכז מסחרי, מחסני תעשייה ומסחר, מרכזים לוגיסטיים וכו׳, והגיוני לחשוב על מחסן או מפעל של כל עסק כעל הלב שלו – משם נכנסת ויוצאת הסחורה, ולכן העסק תלוי במידה רבה במידת ההספק של העובדים במחסן ובתפוקה שלהם במפעל. לכן, מחסנים ומפעלים רבים מחזיקים עגלות משא ומשטחים שאינן ידניות בלבד, אלא גם חשמליות.

מה ההבדל בין עגלה חשמלית מלאה לחצי חשמלית?

אז מה בעצם ההבדל בין עגלת משטחים חשמלית מלאה, לבין עגלת משטחים חצי חשמלית? המידה שבה העגלה ידנית ויכולת המשא שלה. בעגלה חשמלית מלאה, גם יכולת הנסיעה וגם יכולת ההרמה פועלות על מנגנונים חשמליים ולכן המפעיל רק צריך לנהוג וללחוץ על כפתורים, וכן גם יכולת המשא של העגלה גבוהה יותר. עגלה חצי חשמלית נוסעת לבדה, אך בדרך כלל מנגנון ההרמה שלה הוא ידני. לכן, המפעיל צריך לעבוד קצת יותר ויכולת המשא היא פחותה.

ההבדל הזה מתבטא גם במחיר. בין העגלות יש הבדל מחירים שגורם לכך שעגלה חצי חשמלית היא בדרך כלל זולה יותר. עגלה חצי חשמלית תתאים למחסנים בינוניים, עם סחורה שאינה מסיבית וכבדה כמו למשל – מחסני מזון מסוימים ומחסני ביגוד. העגלה תחסוך לעובדים את השינוע ממקום למקום ותתנהל בשיא המהירות כשהיא בתנועה, ותאפשר דיוק מירבי בזכות המנגנון הידני של ההרמה. לכן, אם ברשותכם מחסן או מרכז לוגיסטי עם סחורות שאין להן מסה משמעותית, אולי כדאי לכם לבחור באופציה הזולה יותר שהיא עגלה חצי חשמלית.

עגלה חשמלית שומרת על העובדים שלכם

בעבר, לעבוד במחסן לוגיסטי או במפעל הייתה עבודה ששוחקת את העובדים שלה די מהר. העבודה הפיזית, הסחורות הכבדות והשינוע שלהן ממקום למקום היו מהר מאוד מזיקות לבריאות ולגוף העובדים. כיום, ישנם פתרונות מרובים, ועיקרם שהמכונות מחליפות את האדם. אף אחד לא רוצה לעבוד בעבודה שיכולה לגרום לו נזקי בריאות מהירים כל כך, ואף מעסיק לא רוצה להעסיק עובדים שתפקודם לקוי. לכן, המכונות מאפשרות לחסוך את הכסף על כמות העובדים שהייתה מספקת למחסן פעם, להחליף אותם במכונה, ולשמור על בריאותם של אלו שכן מועסקים.

גם במחסן של חנות קטנה או בינונית למשל, עגלת משטחים חצי חשמלית יכולה לעשות פלאים, ומבחינת עלות ותועלת היא ככל הנראה העגלה המתאימה ביותר לסדר גודל של המחסן. העמסת סחורה בחנות עצמה ופריקתה מהמשאית למדפי המחסן – הכל נעשה בשיא הנוחות והיעילות. שינוע של סחורות כבר לא חייב להיות סיפור, סיפור שהורס את הגב של העובדים שלכם, שמבזבז זמן ואנרגיה יקרים.

כיצד בוחרים עגלה חשמלית למחסן?

על מנת לבחור מבין האופציות הרבות של עגלות, ואפילו אם כבר החלטתם על אחת מהן, כמו עגלת משטחים חצי חשמלית למשל, יש להתייעץ עם חברה ותיקה ואמינה העוסקת בייצור או ייבוא או שניהם, של עגלות בתחום השינוע והאחסנה. בחרו חברה שתוכל לעזור לכם ולהתאים את הפתרונות שלה לצרכים האישיים של העסק שלכם.

קראו גם על: עגלות אלומיניום

דילוג לתוכן