עגלת משטחים חשמלית

עגלת משטחים חשמלית – זאת הקידמה במיטבה

אין מפעל, מחסן, מרכז לוגיסטיקה, מרכז עסקי או חנות גדולה ללא עגלת משטחים. בעולם התעשייה יש דגש רב על יעילות, כאשר היעילות איננה, בכל עסק, הרווחים יורדים. לכן כל מחסן של עסק שמכבד את עצמו מחזיק עגלת משטחים חשמלית. היא הכלי הכי חשוב במחסן גדול או קטן, והיא מייצגת את הקידמה במיטבה. לא עוד עשרות עובדים, סבלים וכוח אדם שמטרתו לשנע מוצרים וסחורה ממקום למקום, מהמחסן למשאית, מהמחסן לחנות – יש כוח עבודה אנושי מצומצם יחסית, העובד עם כלים משודרגים, מתוחכמים ומהירים, החוסכים לעובד, לבעל המחסן והחנות ואף ללקוח, זמן וכסף.

הנוסחה היא פשוטה. ברגע שמחסן מתנהל בשיא היעילות מבחינת זמנים ומבחינת כוח העבודה שנדרש לכל פעולה, הכל עולה פחות, ולכן הלקוח יכול לראות את היעילות הזו גם במחירים שהעסק מציע. כשהעסק משלם פחות על כוח עבודה ועל הזמן שלו – הוא מסוגל להוריד מחירים בצורה כזו שללקוח משתלם לקנות ולעשות עסקים עם העסק.

אז למה דווקא עגלת משטחים חשמלית?

אם נחשוב על מחסן או מרכז לוגיסטי, כנראה שרוב העבודה בו היא להזיז דברים ממקום למקום. בין אם המחסן הוא מחסן לשינוע מוצרי מזון, או מחסן לרהיטים ומוצרי חשמל, יש צורך בכלי עבודה ומכונות שיעמדו בקצב ובמסה של הסחורה. לכן עגלת משטחים, ובפרט עגלת משטחים חשמלית היא  המכונה מספר אחת בכל מחסן שיש. אין דרך יותר טובה לשנע סחורה ממקום למקום, והיא פועלת בצורה יותר חלקה בדרך כלל מעגלת משטחים רגילה הפועלת על מנגנון הידראולי.

המהפכה החשמלית הגיעה להרבה תחומים, למשל, על הכביש. היעילות של רכב חשמלי לעומת רכב ממונע היא מוכחת, ובעיקר הזיהום שרכב ממונע מייצר היא עניין שהרבה נעשים מודעים לו. ולכן, את המלגזה המוכרת המונעת על ידי גז, בנזין או דיזל, מחליפה עגלת המשטחים החשמלית, שמסוגלת אפילו לשאת משקל רב יותר.

עגלת משטחים חצי חשמלית לעומת חשמלית מלאה

מי שמעוניין לחסוך בעלויות על המכונות שלו, יכול לרדת בדרגה ולבחור במקום עגלת משטחים חשמלית, עגלת משטחים חצי חשמלית. עגלה חשמלית מלאה מונעת בנסיעה, בדרך כלל יהיה לה גם מקום לעמידה בשביל המפעיל, והמזלג מופעל באופן חשמלי. כל המאפיינים הללו הופכים אותה ליקרה יותר מסוגי עגלות ארחים ולכן עגלה חצי חשמלית מהווה תחליף מצוין. עגלה כזו תזיז את המזלג באופן הידראולי אך תהיה ממונעת באופן חשמלי. עגלת משטחים חשמלית מלאה היא עדיפה במקרה של מפעל, מחסן או מרכז לוגיסטי גדולים. הביצועים שלה יהיו מהירים יותר, יחסכו זמן ואנרגיה למפעילים והיא באופן כללי תעבוד חלק יותר. המנגנונים שלה יותר פשוטים מעגלת משטחים רגילה או מלגזה ידנית, ולכן היא גם פחות מועדת לתקלות ובעיות.

עולם המסחר ברשת

עולם המסחר מתקדם בקצב מהיר במיוחד. כבר היום חברות רבות בוחרות לשווק את המוצרים שלהם באמצעות אתרי אינטרנט ולא באמצעות חנויות פיזיות. הדבר מצריך מחסנים עצומים או בינוניים בגודלם על מנת להכיל את כל הסחורה של העסק, שלרוב מפוזרת בין סניפים וחנויות שונות ברחבי הארץ. כיום עסק גדול יכול להחזיק מחסן אחד במרכז תעשייתי בכל מקום בארץ ולבצע אספקה, ייבוא ומשלוחים מתוך המחסן ללא צורך בפיזור האספקטים השונים של העסק על גבי סניפים, מרכזי לוגיסטיקה משרדים וחנויות שונות. הכל ממוקם במקום אחד, יעיל ואפקטיבי.

במחסן כזה כדאי שבעל העסק יחזיק עגלת משטחים חשמלית. עסקים אונליין מתבצעים מהיום להיום, מעכשיו לעכשיו ולכן כדאי שכל אספקט במחסן יתנהל במהירות ויעילות שיא.

דילוג לתוכן