עגלת משטחים חשמלית

עגלת משטחים חשמלית – חובה בכל מפעל אריזה

עולם הצריכה שלנו נארז היום במיליוני אריזות גדולות, קטנות בכל הצבעים. מדובר על אריזה של צעצועים, אופנה, תכשיטים ועד למזון בו נושא האריזה מפותח מאוד בעיקר אלה השומרות על טריות המזון לזמן רב. מוצרים המיוצרים במפעל מגיעים בדרך כלל למפעל אריזה או שהם נארזים במקום. בסופו של דבר כולם, יערמו על משטחים ואלה יאוחסנו באמצעות עגלת משטחים חשמלית אשר חוסכת בפעולתה, כח אדם וכן זמן. אם את הפעולה שעושה עגלת המשטחים הזו היו עושים עובדים, היו נדרשים כמה מהם. זאת הסיבה שכדאי להשקיע במוצר הזה שמחזיר את ההשקעה שלו אחרי זמן קצר.

עגלות המשטחים של היום מצוידות בזרועות, אשר חודרות פנימה אל המקום הנכון של המשטחים ואלה מניפים אותם מעלה או מוציאים אותם החוצה לאחסון במשאיות בדרכם לנמלים או לשיווק.

העגלות בנויות מפלדה והן יציבות וחזקות ויש להן מערכת שקילה בזמן אמת המספקת מידע על המשקל. יש כל מיני עגלות בעלי עומסים שונים. 

מי צריך עגלת משטחים?

עגלת משטחים חשמלית משמשת מפעלים, חברות, מחסנים, מרכזים לוגיסטיים ומרכזי שיווק. בעזרתה אפשר להעביר סחורה ולארגן אותה בצורה פשוטה ויעילה. בזמן הכי קצר ובצורה הכי חכמה אשר תאפשר אחר כך גם לפרוק את המשטחים בצורה קלה ומסודרת לפי סדרי עדיפויות. יש כל מיני סוגים של עגלות ולכולן משטח רחב וגדול בהתאם למשקל אותו מסוגלת העגלה לשאת. הן מיוצרות במגוון של גדלים ואפשר להתאים אותן לצרכים שונים. הן יכולות לתפקד במפעל גדול או בבית אריזה קטן, הן יכולות לשמש כציוד חובה במחסן או במרכז לוגיסטי. 

בעת פריקה, טעינה או אחסון הן משמשות ככלי המרכזי המייעל את העבודה ותורם לכך שביום עבודה אפשר יהיה לשנע מאות משטחים. הן ממונעות על גלגלים ולכן אין צורך במאמץ כדי לעבוד אתן, אלא רק להקפיד על כללי הבטיחות. הן מצליחות בלחיצת כפתור להאט או להלום, ויש להן גם מערכת מיגון אשר תורמת ליציבות שלהן בעת נסיעה על רמפה או על משטחים מוגבהים מהרצפה. 

עגלת משטחים חשמלית עדיפה על מלגזה!

במקרים מסוימים עגלת משטחים חשמלית עדיפה על מלגזה הדורשת תחזוקה שוטפת. שימוש במלגזות דורש רישיון, תשלום על ביטוח, תשלום עבור תיקונים ועוד בעוד שרכישת עגלת משטחים חשמלית דורשת רק רישיון נהיגה. היא אידיאלית עבור מחסנים של יבואנים או יצואנים והמשטחים הם קוד אריזה בינלאומי שכל עגלת משטחים ומלגזה יכולים לשלוח אליהם את הזרועות ולהניף אותם, כך זה עובד בכל העולם ובכל הנמלים בעולם.

רכישת עגלה כזו מעניקה ביטוח לבעליה, וכאשר מדובר על מותג סביר להניח כי לחברה יש גם צוות של טכנאים המעניק טיפול תחזוקה שוטף ותיקונים וכמובן שהם חייבים להיות מצוידים גם במלאי של חלקי חילוף למקרה הצורך. 

עידן המשטחים

פתיחת שערי סין לייצור ויבוא בקנה מידה עולמי, יצרה עודף של מוצרים מקבילים בכל תחום כמעט המיובאים גם לארץ ע”ג משטחים. כמויות הסחורה המציפות היום את האניות, המרכזים הלוגיסטיים והמחסנים הם בקנה מידה עצום היום. תחשבו שאת כל הסחורה הזו צריך לשנע ממדינה למדינה וממחסן לחנויות וחוזר חלילה, וזה בהחלט דורש הצטיידות בציוד חשמלי מהיר כמו עגלת משטחים חשמלית.

כמויות הסחורה הללו בלתי ניתנים לשינוע ללא ציוד כבד ומהיר. עונות מתחלפות, יש הגדרה של יעדים וזמנים ומשום כך רק כאשר נעזרים בציוד טכנולוגי מתקדם כמו עגלות כאלה, אפשר להמשיך ולייצר ולשווק ולייבא ולייצא בשקט. 

דילוג לתוכן