עגלת משטחים חשמלית

עגלת משטחים חשמלית – חיונית בכל עסק

עגלת משטחים היא מכונה אשר נוצרה על מנת לסייע בשינוי משטחים למרחקים קצרים. אם אתם עובדים במחסן, במוסך, בבית מלאכה או במקום עבודה אחר שמצריך שינוע של פריטים בעלי משקל גבוה במיוחד – כנראה שזו לא הפעם הראשונה שאתם שומעים את המושג. בעבר היו עגלות משטחים ידניות, אולם כיום הן כמעט ולא נמצאות בשימוש. סביר להניח שאם אתם עובדים במקום עבודה שעושה שימוש קבוע בעגלת משטחים, המכונה שבה אתם משתמשים היא עגלת משטחים חשמלית. עגלה כזו ניתן להניע באופן חשמלי, מבלי להשתמש בכוח פיזי, וכן קיימת אפשרות להרים את מזלג העגלה באופן אוטומטי. כמובן שלפני שאתם מחליטים שאתם צריכים עגלת משטחים מהסוג החשמלי בעסק שלכם, חשוב שתכירו טוב יותר את היתרונות שלה. אז מדוע בוחרים בתעשייה בעגלת המשטחים החשמלית, שוב ושוב?

יעילות – זה שווה כסף

יתרון משמעותי ראשון של עגלת משטחים חשמלית טמון כמובן ביעילותה הרבה. עגלת המשטחים החשמלית היא המכונה היעילה ביותר שקיימת בשוק על מנת להרים משטחים ולשנע אותם ממקום למקום – היא הכי נוחה ופשוטה לשימוש, ואינה מצריכה כוח רב ואנרגיות מצד העובדים. יעילות, כידוע, שווה כסף. כשאתם חוסכים אנרגיות ועובדים במקום אחד, אתם יכולים לתעל אותם למקום אחר, וכך לשפר את היעילות של כלל העסק.

מושלמת לחללים צפופים

עגלת משטחים חשמלית היא חלופה מעולה לא רק לגרסה הידנית שלה, אלא גם למלגזה שבה נעשה עדיין שימוש נרחב בשוק. אחד ההבדלים הבולטים בין המלגזה לעגלת המשטחים הוא טמון בעובדה שהראשונה גדולה יותר ומסורבלת, בעוד שהשנייה הרבה יותר קומפקטית, ולפיכך נוחה יותר לשימוש. במקרים רבים, האזורים שבהם יש צורך לשנע משטחים הם צרים וצפופים, לדוגמה מעברים בין מדפים במחסן. לכן, הרבה יותר קל לעשות זאת באמצעות עגלת המשטחים החשמלית, שמתאימה גם למעברים צרים יחסית ומאפשרת עבודה נוחה ויעילה.

עגלת משטחים חשמלית – מצמצמת לכם עלויות

אין עסק שלא מחפש דרכים חדשות לחסוך. הרבה פעמים, בעלי עסק ינסו לחסוך על ידי הימנעות מרכישה של כלים חדשים ושל מכונות משודרגות, על מנת לחסוך את ההוצאה הכבדה. אולם חשוב לקחת בחשבון שבמקרים רבים, המכונות החדישות שיוצאות לשוק הן הרבה יותר חסכוניות מאלה הישנות. לכן, לעתים משתלם יותר בטווח הארוך לשאת בהוצאות ולהתחדש במכונה מתקדמת. לפני שמחליטים להישאר עם המלגזה הישנה, כדאי לבחון את העניין ולעמוד על המספרים המדויקים. במקרה של עגלת המשטחים החשמלית, מכיוון שהיא פועלת על מנגנון חשמלי ואינה צורכת דלק, היא עשויה להיות חסכונית יותר מהמלגזה ועל כן עדיפה.

זיהום אוויר – זה כבר לגמרי פאסה

היום, כבר אי אפשר להתעלם מהנושא האקולוגי. בכל תעשייה קיים ניסיון לצמצם את טביעת הרגל האקולוגית ואת הפגיעה בסביבה. בסופו של דבר, יש לנו רק עולם אחד ואין ספק שעל כולנו לעשות מאמץ ולנסות לעשות את מה שאנחנו רגילים, בדרכים שקצת יותר מיטיבות עם הסביבה. בין היתר, אחד החומרים שנמצאים בשימוש יומיומי בקרב רובנו על אף שהוא אינו מיטיב עם הסביבה כלל – הוא דלק. נסו לחשוב מה המשמעות של שימוש יומיומי במלגזה שעובדת על דלק; מדובר בפגיעה משמעותית בסביבה, שללא ספק ניתן למנוע. באמצעות עגלת המשטחים החשמלית, אתם יכולים לבצע את העבודה בצורה הרבה יותר יעילה ונוחה, לתעל את האנרגיות של העובדים שלכם וגם לשמור על הסביבה. אתם עוד מתלבטים? אם אתם משנעים משטחים על בסיס קבוע במקום העבודה שלכם – עגלת המשטחים החשמלית היא הפתרון עבורכם. 

קראו גם על: עגלות משא חשמליות

דילוג לתוכן