עגלת משטחים חשמלית

עגלת משטחים חשמלית למשאית – כל מה שחשוב לדעת

מהי עגלת משטחים למשאית? למי היא מיועדת ואיזה סוגי עגלות מומלץ לרכוש למשאיות? על כך ועוד בעמוד שלפניכם.

עגלת המשטחים נחשבת לאמצעי השינוע הנפוץ ביותר בקרב בתי עסק, מפעלי ייצור, מחסני לוגיסטיקה וכדומה, בהם קיים הכרח לשינוע משטחי סחורות וציוד למרחקים קצרים. עגלות משטחים לעסקים ומפעלים, הם  למעשה הגדרה של מספר סוגי עגלות, כאשר כל סוג מוגדר על פי מנגנון תפעול העגלה, כגון: עגלה ידנית, עגלה חצי חשמלית ועגלה חשמלית. מעבר למנגנון תפעול העגלה (ידני, חצי חשמלי או חשמלי), ישנם הבדלים נוספים בין סוגי העגלות הבאים לידי ביטוי ביכולות הנשיאה, סוגי הגלגלים והמשקל העצמי של העגלות.

מהי עגלת משטחים למשאית ?

עגלת משטחים למשאית היא למעשה עגלת משטחים אותה ניתן למקם על גבי משאיות באופן קבע ו/או בהתאם לצרכי העבודה. עגלת המשטחים למשאית היא ברוב המקרים עגלת משטחים חשמלית, אך בהחלט ניתן לעשות שימוש בעגלה חצי חשמלית.

למי מיועדת העגלה?

עגלת משטחים למשאית מיועדת בראש ובראשונה לחברות הובלה והפצה הנדרשות לשינוע סחורות וציוד המגיע על גבי משטחים. במקרים אלו, הצבת העגלה על גבי המשאית, תסייע לכם לייעל את העבודה השוטפת ולבצע אותה במהירות וביעילות. יחד עם זאת, חשוב לזכור שהצבת עגלת משטחים על גבי המשאית, מצריכה רמפה ייעודית לצורך הורדה והרמה של העגלה. כמו כן, עגלת משטחים למשאית מיועדת למשאיות המשמשות לצרכי קו חלוקה והפצה של סחורות על גבי משטחים. עגלת משטחים חשמלית המיועדת למשאיות בין היתר מסוגלות לשאת סחורות במשקל של 1.5 עד 3 טון בממוצע, וזאת בהתאם לדגם העגלה אותה אתם רוכשים.

מי משווק עגלות משטחים?

רכישה של עגלת משטחים למשאית ורכישת עגלות משטחים באופן כללי, מומלץ שתעשה אך ורק באמצעות בתי עסק העוסקים ומתמחים בתחום אספקת הציוד הלוגיסטי לצרכי שינוע, ולצורך כך, חשוב להתייחס לפרמטרים מרכזיים כגון: הניסיון המקצועי העומד לרשות בית העסק בתחום והיצע הדגמים המשווקים על ידי בית העסק בתחום עגלות המשטחים. בתי עסק מובילים בתחום, מאפשרים לכם ליהנות ממספר שירותים מקצועיים חיוניים לרכישת עגלת משטחים כזו או אחרת, וביניהם:

  • שירותי ייעוץ לצורך התאמת דגם העגלה על פי צרכי העבודה הנחוצים לכם
  • שירותי תיקון ותחזוקה במסגרת תקופת האחריות ומוחצה לה

שימו לב – בעת רכישת העגלה למשאית, חשוב לבדוק את תנאי ותקופת האחריות המוצעת לכם על ידי המשווק, כאשר במקרים בהם ומדובר בעגלת משטחים חדשה האחריות המוענקת לכם היא אחריות יצרן.

דברים שחשוב לבדוק כאשר רוכשים עגלת משטחים למשאית

כאשר רוכשים עגלת משטחים למשאית ישנם מספר נושאים עליהם חשוב לשים דגש וביניהם: הגודל והמשקל העצמי של העגלה והתאמתם לגודל המשאית, יכולות נשיאה והמשקל המקסימאלי של המשטחים אותם אתם נדרשים לשנע באמצעות העגלה, איכויות חומרי הגלם מהם מיוצרת העגלה ועמידותה, איכויות חומרי הגלם מהם מיוצרים גלגלי העגלה והתאמתם לסוגי משטחי ריצוף כאלו ואחרים: אספלט, כורכר, בטון מוחלק וכדומה.

מעבר לכך, חשוב להתייחס לנוחות ובטיחות העבודה עם עגלת המשטחים. כיום, תוכלו למצוא דגמי עגלת משטחים למשאית המשלבים בתוכם 2 מערכות הכרחיות להצבת עגלות משטחים על גבי משאיות: מערכת מיגון ונעילה ומערכת טעינה בנפרד של סוללת העגלה. מערכת המיגון נועלת את העגלה כאשר היא לא בשימוש והדבר מסייע רבות למניעת גניבות ציוד. מערכת הטעינה הנפרדת מאפשרת לכם לנתק את סוללת העגלה ולהביא אותה לתחנת טעינה מבלי להידרש להוריד את העגלה בכל סוף יום עבודה ולהחזיר אותה למשאית בתחילת יום עבודה.

עגלת משטחים חדשה או משופצת – מה עדיף?

בשוק הציוד הלוגיסטי לשינוע, תוכלו למצוא עגלות משטחים חשמליות חדשות לצד עגלות משטחים חשמליות משומשות ומשופצות. בשני המקרים, חשוב להתייחס לפרמטרים המרכזיים המופיעים לעיל בעת הרכישה, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בעגלת משטחים חשמלית משופצת. כאשר רוכשים עגלות משטחים משופצות מטעם בתי עסק העוסקים ומתמחים בנושא, אתם אומנם יכולים להיות רגועים בנוגע לאיכויות העגלה ויכולות העבודה שלה, אך בכל זאת מומלץ לבדוק האם מוענקת לכם אחריות לתקופה כזו או אחרת. כמו כן, מומלץ לערוך סקר השוואתי בין מספר בתי עסק העוסקים במכירות עגלות חשמליות.

דילוג לתוכן